חפשו

איתן פיקסמן, דובר "דן" תחבורה ציבורית (לקוחות "מילת הקסם" מ-2003):
"לאור ניסיון עבודה צמוד ומוצלח של שנים רבות, המלצתנו החלטית ומוכחת: מיומנת ומלוטשת, חדה ובהירה, מאוד לא שגרתית. ניחנה בכושר ביטוי וניסוח יוצאי דופן, העברת מסרים מרתקת, כישורים גרפיים מהממים, רגישות והבנת צרכי הלקוח, חמימות ויוזמה..."

עופר מור, מנכ"ל החברה העירונית לפיתוח תיירות בהרצליה (לקוחות "מילת הקסם" מ-2006)
"אנו מלאי הערכה ושביעות רצון מדרך עבודתך המקצועית והיצירתית. היחס האישי לו זכינו, וחביבותך, הוסיפו להצלחתו של המיזם".

תומר שפץ, מנהל תקשורת דיגיטלית, החטיבה לתקשורת תאגידית, נמל אשדוד (לקוחות "מילת הקסם" מ-2013):
כותבת, מראיינת, עורכת, מעצבת. שיר היא תזמורת של איש אחד שמצליחה לעשות הכל ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. שיר מפיקה עבורנו את עיתון העובדים כבר מספר שנים ומצליחה בכל פעם מחדש לבצע ראיונות מעניינים עם עובדים מכל קשת המקצועות בנמל אשדוד, ממנכ"ל ועד סוור, ולהוציא גיליון "מתוקתק" ועשוי ביד מקצועית.

טלי שליו, טלמניע - חברה בינלאומית לייצור תחנות כוח (לקוחות "מילת הקסם" מ-2013):
בשנתיים האחרונות בהן עבדנו יחדיו זכיתי להכיר יוצרת מוכשרת חדה ומקצועית, שיודעת לזהות את צרכיי עוד לפני שאני הצלחתי להגדירם בעצמי, תמיד זמינה, תומכת ומוכנה לעזור! אני ממש מרגישה מבורכת שנפלת לחיקינו ומקווה לעוד שנות עבודה רבות ביחד!

שלמה יונגר, מנהל מערכות מידע, אמישראגז (לקוחות "מילת הקסם" מ-2006):
זכיתי לעבוד עם שיר מנור ונהניתי מאוד מהמקצועיות שהפגינה. תמיד ידעתי שאפשר לסמוך על לוחות הזמנים שלה ללא פגיעה בטיב העבודה.
כמו כן, שיר הינה מעצבת אתר החברה והנני ממליץ לכל חברה להשתמש בשירותיה.

שני טשקנט, נסטלה אסם:
"יצירתיות משולבת במעוף, קולעת למטרה, מבינה עניין, יודעת להוציא לפועל בריף/רעיון למילה כתובה בדרך פשוטה, ברורה, ייחודית ומעניינת..."

מירה ג., אופק חדש:
שיר מצליחה להפוך גם את הכרזה הכי משעממת ליצירת אומנות חיה. מאפיינים בולטים: מקצועיות, מסירות, זריזות, יכולת תקשורת טובה.
תכונה בולטת נוספת בה נתקלנו, היא עשייה מעבר למתחייב!
 
"מילת הקסם" מציעה מ-2005 חבילה מקיפה של שירותים יצירתיים מנצחים לעסקים הכוללת כתיבה שיווקית, עיצוב גרפי לאינטרנט ולדפוס ותחזוקת אתרים.

בין יתרונותינו:

יותר מ-20 שנות ניסיון עם הלקוחות הגדולים במשק (וגם עם עסקים קטנים ובינוניים), יצירתיות, מקצועיות ללא פשרות, הקפדה על כל פרט קטן, רב-תחומיות (כתיבה, עיצוב ואינטרנט במקום אחד), יחס אישי נינוח ואכפתי ועמידה בכל לו"ז.

בין המוצרים והשירותים שאנו מציעים:

תוכן שיווקי לאינטרנט

תוכן שיווקי לאינטרנט

מרגע שלקוחותיך הפוטנציאליים הגיעו לאתר שלך, יש לך כמה שניות של תהילה למשוך את תשומת לבם. כדאי שתתכנן את השניות האלה באופן מחושב ולא כבדרך אגב. תכנים לאינטרנט צריכים להכיל יותר מאשר מילות מפתח.
לחצו להמשך
 
איך כותבים מאמר שיווקי לאינטרנט?

איך כותבים מאמר שיווקי לאינטרנט?

איך לכתוב מאמר לאינטרנט? כמה עיקרים שכדאי להקפיד עליהם בכתיבה לאינטרנט: קצר ולעניין, כל נושא בפסקה, הדגשות לסיוע בניווט, כתיבה תקנית, קישורים ומבחן החברים.
לחצו להמשך
 
כתיבה שיווקית בקיצור

כתיבה שיווקית בקיצור

גולשים באינטרנט דורשים התייחסות מיוחדת למצוקת הזמן שלהם. טיפים לכתיבה מקוצרת לאינטרנט יעזרו לכם להתחשב בהם. אז איך מתחשבים בקהל היעד ועוברים לכתוב בקיצור?
לחצו להמשך
 
עיצוב מצגת אפקטיבית

עיצוב מצגת אפקטיבית

תפקיד המעצב.ת הגרפי.ת לעבוד בשירות המסרים שהמצגת מיועדת להעביר. אנחנו מסייעים במיקוד תשומת לב הקהל במסרים, ואף משתתפים באופן פעיל בהעברת המסרים, באמצעות אינפוגרפיקה ותמונות. בין הטיפים: פחות זה יותר,
לחצו להמשך
 
עיצוב פוסט ממגנט

עיצוב פוסט ממגנט

90 אחוז מהמידע שמגיע למוח ויזואלי. אם תשתמשו בעיצוב גרפי בשיווק ברשתות החברתיות, תגבירו את המודעות למותג ואת הזיכרון למידע ותהפכו את התוכן שלכם לקל יותר לעיכול. לפניכם תשעה טיפים לעיצוב ממגנט של פוסט
לחצו להמשך
 
עיצוב ניוזלטר מושך

עיצוב ניוזלטר מושך

יצירת ניוזלטר מוצלח היא חלק חשוב מכל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית. ניוזלטרים הם כלי שיווקי חשוב לעסקים, מכיוון שהם עוזרים לשמור על הלקוחות מחויבים ומיודעים. ניוזלטר מעוצב היטב יכול להיות דרך מצוינת
לחצו להמשך
 
palette, palette, color, paint, art
network, network, p2p, connection, lan
vcard, vcard, card, contact
paragraph-right, paragraph-right, align right, right, wysiwyg