חפשו
כתיבת ברושור עבור ספארי גולן
ספארי הגולן - אודותינו
מאז ומתמיד נסיעה אתגרית בנופים הפראיים והמגוונים של רמת הגולן הייתה חוויה מסעירה וממכרת, שממלאת את הגוף באדרנלין ובטעם של עוד. מראות מפלי המים, קניוני הבזלת, המטעים עמוסי הפירות הבשלים והמרחבים הירוקים משכו תמיד את חובבי הנסיעות בשטח, שרצו לחוות את הנופים הקסומים דרך כל החושים.

מעכשיו – זמין לכולם
עד היום החוויה הזו הייתה זמינה רק לחובבי הסכנה, לאלה הנכונים להתמודד עם המהמורות בשטח ועם הגוף הכואב מקפיצות הג'יפ או הטרקטורון.
מעתה כל אחד יכול ליהנות מעוצמת הנסיעה בשטח לצד עוצמת החיבור לטבע, על כל גבהיו, קימוריו, פיתוליו ושאר האתגרים שהוא מציב לאדם. כל זאת מבלי לוותר על הנוחות ועל הבטיחות.

מתחברים לטבע
נסיעה ב-TomCar מאפשרת הרמוניה מושלמת עם הטבע, בלי המחיר הגופני שגובות בדרך כלל נסיעות אתגריות. הישיבה ברכב הפתוח, נטול הדלתות, מרחק נגיעה מהנוף עוצר הנשימה, היא בגובה של חצי מטר מהקרקע – גובה מושלם המאפשר תחושה מקסימלית של הקרקע שאינה מלווה בחוסר נוחות.


 
הכול אפשרי לכל
הרכב הבטוח עובר ברכות דרך כל סוגי הנוף – משלוליות בוץ עמוקות, דרך נחלים ועד מדרגות סלע. כל חלקת נוף שהייתה עד כה קשה לחצייה היא כעת אפשרית. בעלי רישיון נהיגה על רכב פרטי בכל הגילאים, וביניהם גם נכים, יישבו בכסאות הרכב המפנקים, יירתמו ב-4 נקודות, כמו טייסים, וייצאו לדרך בידיעה שיחצו אותה ב-100 אחוזי הצלחה והנאה.
גם הילדים, שהביעו עד כה מחאה קולנית במושב האחורי כאשר ניסיתם לקחת אותם לטיולי ג'יפים, ייהנו מחוויה מלהיבה ובלתי נשכחת של נסיעה אתגרית שהיא גם רגועה ובטוחה. היו משוכנעים שגם כל חבריהם יקנאו בהם כשישמעו את הסיפורים...

נוסעים על בטוח
היו סמוכים ובטוחים שגם אם עד היום חששתם מנסיעה בשטח, מעתה אין שום סיבה לפחד. ה-TomCar עבר את כל מבחני הבטיחות האפשריים – של משרדי התחבורה בישראל, באירופה ובאמריקה ושל הטכניון הקפדן. הנסיעה ברכבים היא בשיירה, תוך כדי תקשורת מלאה עם המדריכים הנוסעים לפניכם. איתנו תהיו מוגנים ובטוחים לאורך כל הדרך.

על הדרך
כיצד מתנהלים הטיולים ב-TomCars? בדרך כלל, בתיאום מראש. רוצים לטייל עם כל החברים/חברות/משפחה/עמיתים לעבודה? התקשרו אלינו, תאמו עמנו טיול, ואנחנו נקבע אתכם נקודת מפגש. שם נדריך אתכם לעומק לגבי הרכבים והנהיגה בהם, ומייד נצא לדרך, מלאי אנרגיה ונכונים להרפתקאות.
אם הקבוצה שלכם גדולה, נחלק אותה לשני חלקים – החלק הראשון ייהנה מאטרקציות מופלאות (קישור למדור אטרקציות) שמציע הגולן והחלק השני ייצא לשטח. אחר כך מתחלפים, ובסוף מתענגים על מוצרי המזון המובחרים, ממיטב תוצרת הגולן, בארוחה משותפת שבוחרת הקבוצה מבעוד מועד מתוך מבחר גדול של סוגי מזון, מפלאפל ועד גורמה.
הטיולים שלנו מותאמים אליכם – לרצונות שלכם, לעונות השנה ולאופי הקבוצה. בין שאר הטיולים שאנו מציעים אפשר למנות את טיולי השלגים, טיולי המשפחות, טיולי הלילה, טיולים לפנויים ופנויות, טיולי הנחלים ועוד רבים, כמספר הקבוצות שאנו מדריכים.

נהנים וגם לומדים
כל הטיולים שלנו מלווים בהדרכה צמודה מטעם רשות שמורות הטבע לגבי כל שביל ואבן מרתקים שנחצה בדרכנו.
נלווה את חיילי צה"ל ובראשם גולני בקרבות על הגולן. נעקוב אחר הפריצה לגולן בתל פחר ועזזיית ונסייר בציר הפטרולים שהינו למעשה דרך רומאית. נמשיך לעמק הבכא ונעלה לתצפיות בחבל ארץ מופלא זה ששכל בנים רבים בהגנה על יישובי הארץ. נלווה את תושבי העמק בפחדם מן ההפגזות הסוריות ונדבר על חשיבותו האסטרטגית של חבל ארץ זה.
נקבל הסבר על מפעלי ההטיה הסורים, ובאותה נשימה נספר את סיפור הגבורה של אלי כהן, האיש שלנו בדמשק.
נשמע גם על חלקו של הגולן בחיי עם ישראל מתקופת התנ"ך ועד ימינו. שבט דן וחצי שבט המנשה בחרו בגולן לנחלה, ומלכי ישראל ראו בגולן מרחב ביטחוני וכלכלי חיוני.
 
נשמח לטייל אתכם, על בטוח!

כתיבת פרופיל חברה למלון שערי ירושלים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברה לניהול פרויקטי IT

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת הסעות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת התקנות סולאריות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור בית ספר תיכון

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת הובלת סחורות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל מוצר עבור מערכת אבטחה

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת אבטחת מידע

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור גן ילדים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת מחשוב

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברה לייצור מדבקות ואריזות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת שירותים רפואיים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור ISEMI - חממה מטפחת ליזמים מתחילים

לחצו להמשך
 

עריכת פרופיל חברה לשיווק מכונות קפה

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה לחברת שיווק תוצרת חקלאית

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור מטפלות התנהגותיות בחתולים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור מועדון צרכנים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברה להשכרת רכבי שטח בגולן

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור צ'יפ דיזיין קולג' - הולכה למעשה

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור סטודיו לצילום

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור מרכז לטיפולי פנים וגוף

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת שיפוצים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת שליחויות משפטיות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור משרד אדריכלים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברה להשכרת רכבי שטח

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור גן אירועים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת תוכנה לניהול הסופרמרקט

לחצו להמשך