חפשו
פעוטון "ילדי השבט" - כל ילד והטבע שלו
ציוצי הציפורים הנישאים ברוח משתלבים בטבעיות עם קולות צחוקי הילדים המשתובבים על הדשא הרענן. עמית מתרשם בקול מיופיו של פרח שגילה, ובצדו מתלהבת מעיין ממתיקות התות שזה עתה ליקטה. לצדם מתגלגל בהנאה יובל, שבודק תנועה חדשה שלמד הבוקר. עוד מעט ייצאו כולם לטיול היומי בחוות הסוסים הקסומה, ואולי היום יוכלו ללטף את הסייח החדש שנולד אתמול לסוסה נחמה...

הסביבה הטבעית שלהם
התפתחותון "ילדי השבט" מזמין את בנך או בתך להתנסות מדי יום בחוויה פסטורלית כזו, שמאפשרת לילד להשתמש בכל חושיו כדי להיחשף לעולם, לנוע בו, לחקור אותו וללמוד אותו - חוויה מצמיחה ומטפחת, שמחוברת לאדמה, לשמש, לנפש ולגוף.
ההשראה לגן הינה כפר אפריקני שבטי, שבו ההורים מלווים את ילדיהם מתוך אינסטינקט טבעי, בהרמוניה עם הסביבה, בחיוך, בהבנה עמוקה ובשלווה.

בטבע שלהם
מנהלת הגן, נעמה ג'י רותם, מטפלת הוליסטית בתנועה ומלווה התפתחותית, הקימה אותו כדי ליצור מרחב התעצמות לילדים – מקום שבו הם גדלים קרוב לאדמה, תוך כדי תנועה, באהבה, בהכלה ובקבלה אינסופיות. מקום שבו תכונותיו הייחודיות של כל ילד מזוהות ומטופחות, כל ילד והטבע שלו. מקום שבו מעודדים את הדחף הטבעי לעצמאות, מתקשרים עם הילדים בגובה העיניים, ומעניקים להם כלים לאהוב ולהעריך את עצמם. מקום שבו ניתנות לכל ילד הזדמנויות רבות להצליח, וכאשר הדבר עולה בידו, משבחים ומעודדים אותו בחום ובכנות, ובכך מטפחים את הישגיו.
מי כמוכם יודעים שהילדים שלכם יפים מטבעם, כפי שהגיעו לעולם - טהורים וסקרנים, חפצים לראות ולגעת, לחקור ולצמוח. היכולות שלהם אצורות בתוכם. תפקידנו, כמי שמלווים אותם בתהליך הגדילה, לאפשר לטבע הפנימי של כל ילד להתבטא. תפקידנו לגרות ולאתגר את אותן יכולות והעדפות המאפיינות כל ילד לפרוץ החוצה, באופן טבעי, חופשי (בהשגחה), חווייתי ונינוח, בכלים שמתאימים אישית לשלב ההתפתחות של כל ילד.

נעים להתקדם
התפתחותון "ילדי השבט" שם דגש מרכזי וייחודי על תנועה, במטרה ליצור לילדים סביבה לימודית-חווייתית, מגוונת ומגרה, המאפשרת את מימוש הפוטנציאל האישי של כל ילד.
ילדי הגן שלנו מתנסים מדי יום בתנועה – בטיול-בוקר יומי, בעיסוי-צהריים מרגיע, ובמסלול ג'ימבורי מהנה ומאתגר, שהפעילות בו דורשת פיתוח של יכולת מוטורית, תפישה מרחבית, חשיבה אלטרנטיבית ויצירתית ועוד.
מסלול הג'ימבורי הרך, הצבעוני, הבטיחותי והמודולרי (משתנה בכל כמה ימים, באופן המאפשר חזרתיות וגיוון כאחד), פותח באהבה במיוחד ל"ילדי השבט". המסלול דורש מהילדים להפעיל את גופם בהתאם לשלב ההתפתחותי שלהם, ואף מעודד אותם להתקדם אל השלבים הבאים.
הפעילות בג'ימבורי פותחת כל יום, ומשתפת את ההורים (אם הם יכולים להצטרף). כאשר ההורה עד לביצועיו המוטוריים של ילדו, ומגיב אליו בעידוד ובשמחה, הוא תורם רבות לפיתוח דימוי הגוף החיובי שלו ולביטחונו העצמי. מעבר לכך, זוהי הזדמנות לעבור יחד חוויות חדשות, משותפות ומחברות, ובכך לחזק ולהעשיר את הקשר הבינאישי.

מדוע חשובה פעילות תנועתית בגיל הרך?
•    בגלל השפעתה על עיצובו ההתפתחותי של הילד ברמה הפיזית, ברמה התחושתית וברמה הרגשית
•    בגלל תרומת הפעילות הגופנית להעצמה האישית ולטיפוח הביטחון העצמי של הילד
•    בגלל הקשר הישיר והמוכח בין פעילות גופנית להתפתחות האינטליגנציה.

מגלים את כל החושים
פעילות נוספת, שמגרה את חושיהם של הילדים ומעודדת אותם לבחון את העדפותיהם האישיות, מתבצעת בפינות יצירה ופעילות סנסו-מוטורית לבחירתם. במהלך הפעילות נפגשים הילדים עם שפע של מרקמים - מבצק ועד צבעי ידיים, וחוקרים את כל מה שמציע הטבע – עלים, אבנים, ענפים, פרחים ועוד.
למידת העולם באמצעות השימוש בחושים, תוך כדי עשייה מהנה, מסייעת בפיתוח הגוף והמוח של הילד. כל דבר חדש שהילד מגלה ולומד עוזר לו בצמיחתו אל הבגרות.

צוות ההתפתחותון
אנחנו מעסיקים רק אנשים איכותיים, אחראים, חמים, חייכנים, לבביים, אכפתיים, שאוהבים להשתובב. אנשי הצוות מלווים את הילדים בכל צעד, צופים במעשיהם במרחק נגיעה – הם מאפשרים לילדים להתנסות בפעילויות לבד, זמינים בכל עת לבקשת עזרה, ופתוחים ללמוד מהילדים ולאו דווקא ללמדם.

נעמה ג'י רותם, מנהלת ההתפתחותון, תרפיסטית בתנועה בשיטת "אלבאום" – להעצמה גופנית ולטיפול בדימוי גוף נמוך, מלווה התפתחותית (בהכשרת מכללת "צעד ראשון"), מנחת קבוצות טיפול בהורים וילדים באמצעות מוסיקה ובתנועה (בהכשרת "דיאדה"), בעלת ניסיון של יותר מעשור בחינוך, מדריכת שחייה, התעמלות אירובית (בהכשרת קמפוס "שיאים", אוניברסיטת ת"א) וזומבה, רקדנית פלמנקו, ואמא של אנדי.

* כל שימוש בלשון זכר הינו ממטרות נוחות/פשטות בלבד, וההתייחסות הינה אל שני המינים כאחד

כתיבת פרופיל חברה למלון שערי ירושלים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברה לניהול פרויקטי IT

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת הסעות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת התקנות סולאריות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור בית ספר תיכון

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת הובלת סחורות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל מוצר עבור מערכת אבטחה

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת אבטחת מידע

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור גן ילדים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת מחשוב

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברה לייצור מדבקות ואריזות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת שירותים רפואיים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור ISEMI - חממה מטפחת ליזמים מתחילים

לחצו להמשך
 

עריכת פרופיל חברה לשיווק מכונות קפה

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה לחברת שיווק תוצרת חקלאית

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור מטפלות התנהגותיות בחתולים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור מועדון צרכנים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברה להשכרת רכבי שטח בגולן

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור צ'יפ דיזיין קולג' - הולכה למעשה

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור סטודיו לצילום

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור מרכז לטיפולי פנים וגוף

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת שיפוצים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת שליחויות משפטיות

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור משרד אדריכלים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברה להשכרת רכבי שטח

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור גן אירועים

לחצו להמשך
 

כתיבת פרופיל חברה עבור חברת תוכנה לניהול הסופרמרקט

לחצו להמשך