חפשו

מאמר ראשון: מהם השיקולים לבחירת אוטובוס להשכרה?

מילות מפתח: השכרת אוטובוסים, השכרת אוטובוס
 
החלטתם לצאת לטיול בטבע, בחברת בני משפחתכם הגדולה, חבורת חבריכם הטובים או חבריכם למשרד? שלב חשוב בארגון הטיול הוא בחירת חברת השכרת אוטובוסים אמינה שממנה תוכלו לבצע השכרת אוטובוס שילווה אתכם לאורך כל היום – יסיע אתכם לאורך הטיול ויחזיר אתכם ממנו לשביעות רצונכם.
גם אם תכננתם אירוע בקצה זה או אחר של הארץ, ותרצו להסיע אליו את קרוביכם או חבריכם המתגוררים רחוק מגן האירועים, ודאי אתם מתלבטים איזו חברת השכרת אוטובוסים תעניק את השירות המקצועי והאמין ביותר לאנשים היקרים ביותר ללבכם.
 
מה כדאי לקחת בחשבון לפני בחירת חברת השכרת אוטובוסים?
 • בחרו חברת השכרת אוטובוסים מקצועית ואמינה, המספקת שירותי השכרת אוטובוס לאורך שנים – חברות רבות מציעות השכרת אוטובוסים, אך פעמים רבות מדובר בחברות קיקיוניות, המחזיקות מיניבוס אחד או שניים, בעלות ניסיון דל ומקצועיות המוטלת בספק. הישמרו מפני חברות כאלה.
  חברת מאיה תור, לדוגמה, בעלת ניסיון של 30 שנה בנושא השכרת אוטובוסים.
 • בחרו חברת השכרת אוטובוסים המחזיקה נהגים בעלי ניסיון בהסעות לטיולים – לא כל חברת השכרת אוטובוסים מומחית בהסעות לטיולים. חברות מקצועיות המציעות השכרת אוטובוס ליום שלם, כדוגמת מאיה תור, מציעות גם נהגים המומחים בהסעות לטיולים, המכירים את מסלולי ארצנו היפה, וניחנים בתודעת שירות עמוקה. אם תבחרו לבצע השכרת אוטובוס בלא נהג, סעיף זה פחות רלוונטי עבורכם.
 • בחרו חברת השכרת אוטובוסים המקפידה על כל תקני הבטיחות – דוגמה מצוינת לכך היא חברת מאיה תור, המספקת שירותי השכרת אוטובוס, ומקפידה על טיפול תכוף במוסכים מורשים של היבואנים בלבד לכל כלי הרכב, ציוד בטיחות איכותי בכל כלי הרכב (כולל מערכות האטה ובלימה חשמליות מתקדמות, בקרת אחיזת כביש, חגורות בטיחות בכל המושבים ופנסים להסעות ילדים), הכשרה שוטפת של נהגים להטמעת כללי הנהיגה הנכונה והזהירה ובקרה שוטפת של קציני בטיחות בתעבורה המיישמים תוכניות בטיחות קפדניות.
 • בחרו חברה המציעה השכרת אוטובוסים חדישים ונוחים – כי אחרי הכול, לאחר חוויית שבילי ישראל דרך הרגליים, כל מה שדרוש לגוף ולנפש הוא מושב מרופד שתוכלו להתרווח בו בהנאה, להטות אותו לאחור ולהירדם בכיף, עם רגליים המונחות על ההדום הנשלף, עד הבית. כל האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים של מאיה תור יפנקו אתכם בדיוק כמו שאתם צריכים. תאורת הקריאה תאפשר לכם לעיין בעיתון, בספר או בלפטופ לאורך הנסיעה, והמזגן או החימום הנעימים יעזרו לכם להתנתק מן הסביבה החיצונית ולהירגע.
לאחר שפרשנו בפניכם את כל השיקולים המנחים הדרושים לבחירת חברת השכרת אוטובוסים, נאחל לכם כי תקבלו החלטה נבונה, וכי החלטה זו תקדים אירוע או טיול מהנים, חווייתיים ובלתי נשכחים.
 
גם לכם מגיע ליהנות משירותי השכרת אוטובוסים של "מאיה תור". צרו עמנו קשר.
 


מאמר שני : הסעות עובדים מצטיינות

מילות מפתח: הסעות עובדים, הסעת עובדים

במקום העבודה שלכם אתם רגילים לשאוף למצוינות – כל ביצועיכם עוברים בקרה עצמית קפדנית שלכם ושל הממונים עליכם, ולעולם לא תסתפקו בביצוע הלוקה בחסר.
באותה מידה, גם בחירת חברה המספקת שירותי הסעות עובדים דורשת עמידה ברף הגבוה שאתם מורגלים בו – אינכם יכולים להסתפק בפחות מחברת הסעת עובדים מצטיינת עבור העובדים שלכם.
הסעת עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר היא דרך לספר להם כמה הם חשובים לארגון, כמה הם תורמים לו, וכמה הארגון מעוניין להעניק להם בחזרה.
 
בדיוק בזמן
כשם שכל עובד נדרש להגיע לעבודה בדיוק בזמן ואף להקדים, לא תוכלו לבחור חברת הסעות עובדים שאינה מקפידה על לוחות זמנים מדויקים. חברת מאיה תור עתירת ניסיון בשירותי הסעת עובדים, ומתחייבת בפני כל לקוחותיה על עמידה מדויקת בזמנים. זאת על מנת שכל מי שנעזר בשירות הסעות עובדים של מאיה תור לא יאחר לעולם לעבודה או לארוחת הערב בבית.
 
מתרווחים בנוחות עד המשרד
נסיעה לעבודה היא זמן נהדר להשלים משימות דחופות, להתקשר ללקוחות, לבדוק אימיילים ולעתים אף להשלים שעות שינה. האוטובוסים, המידיבוסים והמיניבוסים של מאיה תור בנויים ומותאמים לשירותי הסעת עובדים – מושבים מרופדים, מערכות מיזוג וחימום מתקדמות העוברות בקרה תקופתית, תאורת קריאה, הדום נשלף – כל אלה מותקנים לנוחותכם, כדי לעזור לכם במעבר חלק ונוח מהבית למשרד ומהמשרד לבית.
 
נסיעה בטוחה
בטיחותו וביטחונו של העובד עומדים בראש סדר העדיפויות שלכם בכל שעות העבודה. לכן, תוודאו כי גם בדרכו אל העבודה וממנה, כאשר הוא נעזר בשירותי הסעות עובדים ששכרתם עבורו, הוא בידיים טובות ומגינות. משמעות הסעת עובדים אינה רק ניוד העובד אל מקום העבודה וממנו, אלא גם הקפדה בכל אמצעי ודרך על כך שכל עובד ועובד יגיע ליעדו בבטחה וברוגע:

שימוש ציוד בטיחות איכותי בכל כלי הרכב (כולל מערכות האטה ובלימה חשמליות מתקדמות, בקרת אחיזת כביש, חגורות בטיחות בכל המושבים ופנסים להסעות ילדים)
הכשרת נהגים לנהיגה על פי כללי הבטיחות באמצעות שיחות בטיחות רבעוניות ואימוני נהיגה פרטניים ותכופים
טיפול תכוף במוסכים מורשים של היבואנים בלבד לכל כלי הרכב
בקרה שוטפת של קציני בטיחות בתעבורה המיישמים תוכניות בטיחות קפדניות על פי תקני הבטיחות המחמירים ביותר.

מתקדמים בקצב הטכנולוגיה
באותו אופן שבו אתם מקפידים להתקדם בקצב הטכנולוגיה בתחום העיסוק שלכם, כך ודאי תדעו להעריך הסעות עובדים חדישות ומפוארות, המצוידות לעילא במערכות שליטה, בקרה וניווט - בדיוק ברמה שעובדיכם ראויים לה. מאיה תור מתעדכנת תדירות בכל החידושים בתחום התחבורה הציבורית כדי לספק לכם שירותי הסעה ושירותים משלימים בפסגת הטכנולוגיה.
 
עדיין מתלבטים?
שירות הסעות עובדים של מאיה תור מציע לכם יתרונות מנצחים נוספים:
 • שירות אישי וצמוד – נציג קבוע שלנו יעבוד מולכם לטיפול בכל נושא ההיסעים בארגון.
 • התאמה לדרישות הלקוח - אנו מפעילים גמישות מרבית ומתאימים את מערך ההיסעים באופן מלא לצורכי ולדרישות הלקוח, הן בשינוי זמני הסעת עובדים והן בהוספת מקומות להסעה.
 • זמינות מלאה בכל שעות היממה – אנו מפעילים מוקד הסעות עובדים טלפוני הפעיל 24 שעות ביממה.
ארגונים מובילים בוחרים בנו
ארגונים, חברות ומפעלים מובילים בתחומם כבר בחרו להיעזר בשירותי הסעת עובדים של מאיה תור, ושומרים על נאמנות מלאה לשירותינו לאורך שנים רבות. על לקוחותינו נמנים מגוון רב של לקוחות המאופיינים בצורכי הסעת עובדים משתנים ומגוונים, שעליהם אנו עונים לשביעות רצונם המלאה.
 
גם לכם מגיע להגיע לעבודה והביתה עם הסעות עובדים "מאיה תור". צרו עמנו קשר.
 


מאמר שלישי: מדוע מאיה תור היא חברת הסעות מובילה?

מילות מפתח: חברות הסעות, חברת הסעות

כבר 30 שנה בונה חברת הסעות מאיה תור את המוניטין שלה כמובילה מבין חברות הסעות רבות בארץ, בעיקר בתחומי הסעות עובדים. הסעות טיולים והסעות תלמידים.
סיבה מרכזית לבולטות של חברת הסעות מאיה תור ביחס לכל חברת הסעות אחרת הינה הקפדה יתרה על מצוינות בכל תחום – משירות איכותי, דרך בטיחות מוקפדת בתנאים מחמירים, ועד חדשנות ופאר.
 
בגלל האוטובוסים
צי כלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור כולל 160 אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים מהשורה הראשונה:

כל האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים של חברת הסעות מאיה תור חדישים ומפוארים, ויוצרו בידי החברות המובילות בעולם. ברוב כלי הרכב מערכות מנוע ממוחשבות וחיבור GPS.
כל כלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור מצוידים במערכות שמע מתקדמות, נגן CD ומיקרופון. באוטובוסים ובמידיבוסים תוכלו ליהנות גם מ-DVD וממסך טלוויזיה.
 מערכות המיזוג והחימום בכלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור הינן איכותיות ביותר ועוברות בדיקות תקופתיות, כדי להבטיח נסיעה נעימה בכל עונות השנה.
המושבים המרופדים והמפנקים שבכל כלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור מיועדים לספק לכל נוסע חוויה של נסיעה נוחה ונעימה. כל המושבים מאפשרים הטיה לאחור ומלווים בהדום נשלף ובתאורת קריאה.

בגלל השירות
חברת הסעות מאיה תור מציעה ללקוחותיה את השירות האיכותי ביותר -

מוקד חברת הסעות מאיה תור זמין לשירותך בכל עת, 24 שעות ביממה.
נהגי חברת הסעות "מאיה תור" עוברים באופן שוטף הדרכות שירות, כדי שיוכלו לשרת אותך באופן המקצועי ביותר, וכדי שיהיה לך נעים להיעזר בשירותי החברה לאורך שנים.

בגלל הבטיחות
חברת הסעות מאיה תור משקיעה משאבים רבים על מנת לצייד את רכביה בציוד הבטיחות האיכותי ביותר, על פי תקני הבטיחות המחמירים ביותר המחייבים חברות הסעות מובילות כדוגמת מאיה תור.
כל כלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור מטופלים במוסכים מורשים של היבואנים בלבד. כמו כן, כל נהגי חברת הסעות מאיה תור עוברים הדרכות מקצועיות ואימונים תכופים להטמעת כללי הנהיגה הבטוחה הקפדניים המחייבים כל נהג חברות הסעות.
 
בגלל הטכנולוגיה המתקדמת
חברת הסעות "מאיה תור" משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לא רק בכלי הרכב החדישים אלא גם במרכזי האיתור, הבקרה, השליטה והלוגיסטיקה המתקדמים שלה, המאפשרים שליטה יעילה ובזמן אמת בכל צי הרכבים.
 
בגלל הפריסה
משרדיה של חברת הסעות "מאיה תור" נמצאים בראשון לציון שבמרכז הארץ, וגם בבאר שבע, בערד, בקריית גת, ובדימונה אשר בדרום הארץ. החברה שותפה גם בבעלות על חברות הסעות ראשונים הסעות בע"מ, טיולי שיא תיור וארגמן תור. האחרונה מבין השלוש נמצאת בעכו אשר בצפון הארץ.
ארבע חברות הסעות אלה נפרשות יחד על פני כל הארץ, ומספקות שירותי הסעה מצפון הארץ עד דרומה.
 
בשל כל הסיבות האלו וסיבות רבות אחרות מעדיפים לקוחותיה הרבים והמובילים של חברת הסעות מאיה תור לבחור בה בכל שנה מחדש על פני חברות הסעות אחרות.
 


מאמר רביעי : כיצד בוחרים אוטובוס טיולים?

מילות מפתח: הסעות טיולים, אוטובוס טיולים

ארצנו היפה מציעה לכל חובבי הנופים, ההרפתקאות והאתגרים שפע אתרי ומסלולי טיול בטבע. את הטבע כדאי לבדוק דרך הרגליים, עם מקל ותרמיל, אבל כדי להגיע לנקודת הפתיחה ולנקודת הסיום של כל מסלול, נדרש אוטובוס טיולים.
חלק חשוב ומשמעותי בתכנון הטיול הינו בחירה נכונה של חברת הסעות טיולים, כיוון שבתוך כל אוטובוס טיולים נצבר חלק גדול של החוויות והזיכרונות שיישארו עם המטיילים לכל החיים.
חברת מאיה תור הינה בין המובילות בארץ בתחום הסעות טיולים, והיא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של כלי רכב – מיניבוסים, אוטובוסים ומידיבוסים - מפוארים וחדישים.
 
מה עליכם לדרוש ולוודא בחפשכם אוטובוס טיולים?
 • מה הקשר? - חפשו חברת הסעות טיולים בעלת ניסיון רב וקשרים עם כל חברות התיירות המובילות. חברת הסעות טיולים מאיה תור מקיימת קשרים עם כל חברות התיירות הגדולות, הבוחרות לקיים עמה שיתוף פעולה לאורך שנים.
 • מיטיבי דרך – עד שפיניתם את לוח הזמנים שלכם לטיול בארץ, לא תרצו שחלק ניכר מהטיול יבוזבז על חיפושי שבילים וכבישים. לכן, בחרו חברת הסעות טיולים שנהגיה עוברים בעלי ניסיון בנהיגת אוטובוס טיולים. נהגי "מאיה תור" עתירי ניסיון בהסעות טיולים, והינם מומחים ביצירת חוויות טיול נעימות למטיילים ישראלים ולתיירים מכל העולם. הנהגים מכירים את כל שבילי וכבישי הארץ ומגובים בציוד ניווט – מכשירי GPS.
 • הנאה על בטוח – רוצים לחזור מהטיול בשלום? בחרוחברת הסעות טיולים המיישמת את כל כללי הבטיחות ומבצעת בקרה שוטפת על כך. חברת הסעות טיולים מאיה תור פועלת על פי תקני הבטיחות המחמירים ביותר (((קישור לדף בטיחות)))), כדי שתוכלו ליהנות מכל אוטובוס טיולים שנציע לכם ברוגע ובביטחון מוחלט.
 • רגליים למעלה – לצורך הנאה שלמה מהטיול, חשובה כמובן מנוחה שלמה בין המסלולים ולאחר הטיול. כל המושבים בכל אוטובוס טיולים של מאיה תור הינם מרופדים לנוחותכם ומצויידים בהדום נשלף, שיעזור לכם להרגיע את העצמות הדואבות.
 • נסיעה נעימה - קשה לנוח אם חם מדי או קר מדי, ולכן דאגנו לכם למערכות מיזוג וחימום מתקדמות בכל אוטובוס טיולים, שינעימו את נסיעתכם ויאפשרו לכם להתנתק במהלכה מן הסביבה החיצונית. מערכות המיזוג והחימום של מאיה תור עוברות בדיקות תקופתיות, כדי להבטיח נסיעה באקלים מושלם בכל עונות השנה.
 • נסיעה מעניינת – זקוקים להפוגה תרבותית מדברי המדריך? מאיה תור מציעה לכם מגוון אפשרויות בידור אחרות. כל אוטובוס טיולים של מאיה תור מצויד במערכות שמע מתקדמות, נגן CD ומיקרופון. באוטובוסים ובמידיבוסים שלנו תוכלו ליהנות גם מ-DVD וממסך טלוויזיה.

 שיהיה לכם טיול נעים ומלא חוויות עם הסעות טיולים מאיה תור.