חפשו

אינווסט ג'וניור – לתמוך בהם לאורך כל הדרך

שילוב ייחודי של חיסכון עם כיסויים ביטוחיים מבית "הפניקס" - מענה כולל הן לילד והן לבני המשפחה | בשל הריבית הנמוכה במשק, מוצרי חיסכון המבוססים על שוק ההון, כדוגמת אינווסט ג'וניור, מציעים פוטנציאל רווח גבוה הרבה יותר ביחס לפקדון הבנקאי
מרגע שנולדו, אנחנו עושים הכל כדי להקל על ילדינו. אנחנו דואגים להגן עליהם מפני נפילה כאשר הם לומדים ללכת, ומשתדלים לתמוך בהם ככל האפשר גם כשהם גדלים ומתבגרים. לצערנו, אין לדעת מה יוליד המחר, וקיים סיכוי שלא נוכל לעמוד לצדם, דווקא כאשר יזדקקו לעזרה. לכן, חשוב שנחסוך עבורם כסף מוקדם ככל האפשר, שיצטבר בבוא היום לסכום שיוכל לתמוך בילדינו ואף להצילם.
 
שילוב ייחודי של חיסכון עם כיסוי ביטוחי
"הפניקס" מציעה שילוב ייחודי של חיסכון עם כיסויים ביטוחיים, שמספק מענה כולל הן לילד והן לבני משפחתו, בשלוש חבילות חיסכון לילד - "אינווסט ג'וניור", "אינווסט ג'וניור פלוס" ו"אינווסט ג'וניור טוטאל".
בכל אחת משלוש החבילות החיסכון מובטח גם במקרה של פטירת ההורה או איבוד כושר עבודה, כלומר – גם אם אינכם מצליחים להשלים את ההפקדות לטובת ילדיכם, יש מי שישלים אותן עבורכם.
החבילה השנייה - "אינווסט ג'וניור פלוס" - כוללת, נוסף על חיסכון לילד בהפקדה חודשית, גם כיסוי ביטוחי להורה – הבטחת הכנסה חודשית במקרה של פטירת ההורה.
החבילה השלישית - "אינווסט ג'וניור טוטאל" - כוללת, נוסף על החיסכון, אפשרות הן לכיסוי ביטוחי להורה והן לשני כיסויים ביטוחייים לילד (כיסוי על נכות מתאונה ו/או מרפא לילד).

סיכוי גבוה יותר לרווח
בשל הריבית הנמוכה במשק, מוצרי חיסכון המבוססים על שוק ההון, כדוגמת אינווסט ג'וניור, מציעים פוטנציאל רווח גבוה הרבה יותר ביחס לפקדון הבנקאי, במיוחד לטווח הארוך. גם הבנקים מפקידים את כספי הפקדון שלכם בשוק ההון על מנת לייצר רווחים, ולכן מוטב שתבצעו את ההשקעה בעצמכם, ותגרפו את הרווחים בעצמכם.
"הפניקס" פועלת בשיטת השקעה "קסם אינווסט" – שיטת הפניקס לטווח הקצר, שהוכיחה את עצמה לאורך שנים כמניבה יותר ביחס להשקעה ישירה במניות/אג"חים.
האפשרות הייחודית לחסוך במסגרת "אינווסט ג'וניור" גם סכומים קטנים, החל מ-300 ₪, והנזילות הגבוהה שמאפשרת גמישות בהתאם לצורך, הופכים את "אינווסט ג'וניור" לאטרקטיבית במיוחד.
 
חבילות חיסכון אינווסט ג'וניור לבחירתכם:
 • חבילה בסיסית - "אינווסט ג'וניור" - חיסכון לילד בהפקדה חודשית. המשך החיסכון מובטח במקרה של איבוד כושר עבודה או פטירת ההורה.
 • חבילה משודרגת - "אינווסט ג'וניור פלוס" - חבילה בסיסית + הבטחת הכנסה חודשית במקרה של פטירת ההורה.
 • חבילה כוללת - "אינווסט ג'וניור טוטאל" - חבילה בסיסית או משודרגת + כיסויים לילד – נכות מתאונה ו/או מרפא לילד.


השקעה משתלמת באקסלנס אינווסט

פוליסת חיסכון מבית הפניקס לניהול התיק הפיננסי שלכם, באמצעות מומחי בית ההשקעות המוביל אקסלנס נשואה, המניב תשואות מהגבוהות בשוק, בעלות דמי ניהול בלבד ובנזילות מלאה – תוכלו למשוך את הכסף שהשקעתם בכל עת
החיים רוויים בהוצאות גדולות וחשובות - מרכישת דירה ורכב חדש, דרך פתיחת עסק ועד מימון לימודים וחוגים לילדים. כיוון שלרובנו קשה להשיג סכום כסף גדול ברגע אחד, עלינו להיערך מבעוד מועד לכל הוצאה צעד אחר צעד, באמצעות חיסכון. הסכומים הגדולים נבנים מהשקעות קטנות, חודשיות, שמצטברות לסכומים גדולים שיכולים לעזור לנו בעתיד לבצע את כל ההוצאות הדרושות לנו. אין ספק שקל לנו יותר להפריש 500 שקלים בחודש מאשר להוציא 30 אלף שקלים (שזהו חיסכון של 500 ₪ לחודש למשך 5 שנים לפני חישוב התשואה).

ניהול אחראי יותר – פוטנציאל תשואה גבוה יותר
חשיבות החיסכון לעתידנו ולעתיד בני משפחתנו מחייבת הקפדה יתרה בבחירת נתיב ההשקעה - ככל שהתיק הפיננסי שלכם ינוהל באופן אחראי יותר, פוטנציאל התשואה שלו יהיה גבוה יותר.
בפוליסת החיסכון "אקסלנס אינווסט", התיק הפיננסי שלכם ינוהל בידי מומחי ההשקעות המובילים בארץ של חברת אקסלנס, המניבים שנה אחרי שנה תשואות מהגבוהות בשוק ומנהלים כ-80 מיליארד ₪. במקביל, תהנו גם מעלויות ניהול אטרקטיביות, ומהטבות מס ייחודיות הגלומות בפוליסה. כמו כן, בכל עת שתרצו לדעת מה מצב התשואות שלכם, תוכלו פשוט לעקוב אחר התוכנית שלכם באינטרנט.
נכון להיום, הפניקס היא חברת הביטוח היחידה שמחזיקה בבעלותה בית השקעות שמנהל עבורה את ההשקעה בפוליסת החיסכון. זוהי סינרגיה בין שני גופים מובילים בתחומם שפועלת לטובת הכסף שלך.

יתרונות נוספים של אקסלנס אינווסט
 • העלות היחידה – דמי ניהול
 • לאו דווקא לעשירים - אתם לא צריכים להחזיק סכומים גדולים כדי לחסוך, להפך. החיסכון מיועד לעזור לכם להגיע לסכומים גדולים. אפשר להשקיע באקסלנס אינווסט סכום חד פעמי החל מ-10,000 ₪ ו/או הפקדה חודשית החל מ-500 ₪.
 • נזילות מלאה - בכל עת שתרצו למשוך את הכספים שהשקעתם תוכלו לעשות זאת. הכספים ניתנים למשיכה בכל יום מסחר ללא התחייבות לתקופת השקעה מינימלית וללא קנסות פדיון.
 • מגוון מסלולי השקעה - התוכנית מציעה מבחר מסלולי השקעה הכוללים מסלולים ללא מניות, מסלולים בעלי רמות חשיפה שונות למניות ושני מסלולים מנייתיים בעלי חשיפה מלאה למניות. אפשר לשלב מסלולי השקעה אחדים באותה הפוליסה.
 • שינוי מסלול השקעה בחינם -  אפשר לעבור בין מסלולי ההשקעה באופן חופשי, בלא הגבלה ובלא עלויות.
 • מיסוי רק בעת פדיון - תשלום המס בגין הרווחים מתבצע רק בעת פדיון.
 • פטור ממס על הרווחים - למשקיעים בגיל פרישה.

מדוע אינווסט עדיף על פני תוכניות חיסכון בבנק?
 • אם אתם מתלבטים בין אקסלנס אינווסט ובין תוכנית חיסכון בבנק, התשובה ברורה – אקסלנס אינווסט.
 • פוטנציאל התשואה גבוה יותר - בשל הריבית הנמוכה במשק, מוצרי חיסכון המבוססים על שוק ההון, כדוגמת אקסלנס אינווסט, מציעים פוטנציאל רווח גבוה הרבה יותר ביחס לתוכנית החיסכון הבנקאית, במיוחד לטווח הארוך. גם הבנקים מפקידים את כספי הפקדון שלכם בשוק ההון על מנת לייצר רווחים, ולכן מוטב שתבצעו את ההשקעה בעצמכם, ותגרפו את הרווחים בעצמכם.
 • נזילות יומית - בניגוד לתוכנית חיסכון בבנק, הכספים המנוהלים באקסלנס אינווסט נזילים וניתנים למשיכה בכל יום מסחר ללא התחייבות לתקופת השקעה מינימלית וללא קנסות פדיון. בבנק הריבית המשולמת על חיסכון תהיה גבוהה יותר ככל שזמן פירעון התוכנית יהיה רחוק יותר, ובמידה שנרצה לפדות לפני נאלץ לשלם קנס.
מקבלים פחות, מפסידים יותר - בפיקדון או בחיסכון בבנק נהנים מפחות רווחים, וגם נוצר הפסד ריאלי לאורך שנים (אינפלציה ממוצעת 2.5%-3%).

מדוע אינווסט עדיף על פני ניהול תוכנית השקעות מול יועץ בבנק?
א.    היועץ בבנק הוא אדם אחד ויש לו אלפי לקוחות. כל פעולה שהיועץ רוצה לעשות דורשת ממנו לבקש את אישור הלקוח - במידה שקרה משהו קריטי בשוק היועץ אמור להתקשר לכל לקוחותיו ולבצע עבורם שינויים. הדבר מקשה עליו להגיב בזמן אמת על תנודות השוק.
ב.    מרבית היועצים קונים ללקוחותיהם תמהיל של קרנות נאמנות של מגוון בתי השקעות ואז העלויות גבוהות ולא שקופות ללקוח.
ג.    הלקוח משלם לבנק עלויות קניה/מכירה ודמי משמרת (קניה/מכירה:0.1%-0.5%, דמי משמרת: 0.3%-0.4%) שלא נדרשות במקרה של אינווסט.
ד.    השירות שלנו טוב יותר - צוות המומחים של אינווסט ישמח לעמוד לשרותך בכל עניין בזמינות גבוהה ביותר.

מדוע אינווסט עדיף על פני קרן נאמנות?
א.    שינוי מסלולים בלי מיסים - כאשר אתם מעוניינים לשנות את מדיניות ההשקעה שלכם בשל שינוי צרכים/מצב השוק תתבצע מכירה וקניה של קרן הנאמנות ותשלום מס על הרווח. לעומת זאת, שינוי מסלול באינווסט הינו בלא תשלום מס על הרווח.
ב.    פחות עלויות באינווסט - מלבד דמי הניהול הנגבים בקרן נאמנות ישנן עלויות נוספות כגון: דמי נאמן, הפרש בין מחיר קניה ומכירה, דמי משמרת לבנק.
ג.    דמי ניהול קבועים - דמי הניהול בקרן נאמנות אינם קבועים ועשויים להשתנות מעת לעת ואילו בפוליסת חיסכון אינווסט דמי הניהול הינם התחייבות חוזית בין החברה לבין הלקוח.

מדוע אינווסט עדיף על פני תיק מנוהל?
א.    באינווסט יש רק עלות אחת – דמי הניהול. בתיק מנוהל מתווספות לדמי הניהול גם עלויות קניה/מכירה ודמי משמרת.
ב.    בתיק מנוהל על כל פעולה שנעשית ללקוח הוא משלם מס במידה שהיה רווח. באינווסט משלמים מס על הרווח הריאלי רק בעת פדיון.
ג.    פעמים רבות, העלויות בתיק מנוהל אינן שקופות ללקוח, בעיקר כאשר מחזיקים גם קרנות נאמנות שמעלות את דמי הניהול.

התחרטתם? כספכם חוזר אליכם
אנחנו משוכנעים שאין מקום להתלבטות, וכי אקסלנס אינווסט היא פתרון אמין ויציב לחיסכון, בעל פונטנציאל תשואה גבוה ביותר, ובעלות מינימלית של דמי ניהול בלבד.
אולם, אם בכל זאת שיניתם את דעתכם, תוכלו ליהנות מהנזילות המלאה של אקסלנס אינווסט ולקבל בכל עת את כספכם בחזרה, ישירות לחשבון הבנק שלכם, בלא קנסות.
 

עובדות ה(ביטוח)חיים – חלק א'

כמה אנחנו שווים למשפחה שלנו?
כיצד יוכלו האנשים היקרים ללבנו לשמור על רמת חייהם ולממן את הוצאותיהם השוטפות אם נפסיק להכניס כסף מדי חודש?
אין יקר לנו מבני המשפחה שלנו, ואנו עושים ככל יכולתנו על מנת להגן עליהם, לפרנס אותם בכבוד ולדאוג לכל צורכיהם. ברור לנו שכפי שאנו תלויים במשפחתנו האהובה כדי להיות מאושרים, משפחתנו תלויה ביכולת יקרת הערך שלנו לעבוד כדי לממן עבורם את כל ההוצאות הדרושות להם כדי להתקיים - מזון, ביגוד, תרופות, מוצרי היגיינה, מגורים ראויים, חשבון גז, חשמל ומים, נסיעות, לימודים... כולנו יודעים שזוהי רק ההתחלה, שאחריה נערמות הוצאות פחות חיוניות על פעילויות פנאי, מתנות, חוגים ואירועים שגם בהן אנו משקיעים את מיטב כספנו.

ילדים יקרים
עלות גידול ילד אחד מילדות עד בגרות נעה בין 600 אלף למיליון ו-600 אלף שקלים. העלות מושפעת מגורמים שונים, שהעיקרי שבהם הוא הכנסת ההורים.
נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מראים כי 43% מהמשפחות בהן זוג עם אחד עד שלושה ילדים מתחת לגיל 18 אינן מייצרות הכנסה שמספיקה לכיסוי ההוצאה החודשית השוטפת.
משפחתנו מתנהלת כמכונה כלכלית, הניזונה מדלק המשכורת החודשית שלנו, ואף על פי כן, חלק ניכר מהמשפחות אינן מצליחות לכסות את הוצאותיהן עם שני מפרנסים... ומה קורה כאשר מפרנס אחד יוצא מהמשוואה? מה קורה כאשר חלק חיוני מאוד במכונה מפסיק לעבוד?
במקרה הזה, עבור 57% מהמשפחות החד הוריות - ההכנסה החודשית אינה מספיקה.

בטל"א וחסכונות אינם פתרונות
חלקנו מאמינים שגם אם המשכורת שאנו מכניסים מדי חודש לא תעמוד לרשותה של משפחתנו מסיבה כזו או אחרת, הם יוכלו להיעזר בחסכונות שצברנו ובתמיכת הביטוח הלאומי.
אנחנו שוכחים שהחסכונות לא אמורים לשמש אותנו להוצאות מחיה יומיומיות, אלא באירועים מיוחדים, לרכישות גדולות כדוגמת אוטו, שדרוג הדירה, נישואים, בר/בת מצווה וכדומה.
פעמים רבות, בעת הצורך, החסכונות לא עומדים לרשותנו, כיוון שכבר ניצלנו אותם לאורך החיים למגוון רכישות.
כמו כן, סכומי החיסכון, גם אם הם גבוהים ביותר, עשויים להספיק להתקיימות ראויה למשך תקופה מוגבלת בלבד.
חלקנו משערים שהביטוח הלאומי ששילמנו מרבית חיינו יאפשר את קיום המשפחה לאחר שנלך לעולמנו, אולם למעשה, הסכום שישלם הביטוח הלאומי עומד על עד כ-2,800 שקלים, רחוק מלהספיק למוצרי הצריכה הבסיסיים ביותר עבור המשפחה.

לא ידוע מה יקרה מחר
מטבע הדברים, קשה לנו, כבעלי משפחות צעירות ובריאות, לראות לנגד עינינו אירוע שיפגע ביכולתנו לפרנס את משפחתנו.
אולם, למעשה, קיימים כמה תרחישים שעלולים להביא למצב הזה, ומשפחתנו זקוקה לכך שניערך מבעוד מועד לכל אחד ואחד מהם:
1. אובדן כושר עבודה בשל בעיה בריאותית או נכות.
2. פרישה מהעבודה או פיטורין.
3. שלא נדע - מקרה מוות.

אנחנו מחוייבים לעתיד המשפחה שלנו
אנו כה עסוקים בלחיות את החיים וכה נמנעים ממחשבות על המוות, שאיננו מעלים על דעתינו כיצד יתקיימו בני משפחתנו האהובים במידה שאירוע לא צפוי יביא לפטירתנו. אולם, למרבה הצער, משהו תמיד עלול לקרות, ברגע לא ידוע, מסיבה בלתי צפויה מראש, ואנחנו מחוייבים לדאוג לעתיד בני משפחותינו בכל מצב, גם בהווה וגם בעתיד.  
אנו חשים על בשרנו כמה קשה לדאוג להתקיימות שוטפת של כל בני המשפחה גם בעודנו בחיים, ובכל זאת לא נערכים פעמים רבות באופן הולם למצב שבו ילדינו יישענו על מפרנס אחד, או בהיעדר מפרנסים. חשוב שנבין מבעוד מועד כי בני משפחתנו הינם הראשונים שעלולים להיפגע אם תפסיק ההכנסה שאנו מייצרים. בסיכון כזה חשוב לטפל באמצעות ביטוח חיים מתאים.

הפתרון בידיכם
"הפניקס" מציעה שני פתרונות ביטוח חיים עיקריים לבחירתכם –
1. "הפניקס הגנת הכנסה" – פוליסה המעניקה למשפחת המבוטח סכום חודשי המותאם להכנסת המבוטח עד גיל פרישה, וכך מבטיח יציבות כלכלית לאורך שנים.
2. "הפניקס ריסק" – סכום חד פעמי המועבר לחשבון המוטב בעת פטורה.

קראו עוד על פתרונות ביטוח חיים של "הפניקס" כאן - עובדות ה(ביטוח)חיים – חלק ב'


עובדות ה(ביטוח)חיים – חלק ב'

כמה כסף המשפחה שלך צריכה בחודש?

כיצד תוכל משפחתכם לעמוד בכל ההוצאות החודשיות אם וכאשר ייפגע כושר ההתפרנסות שלכם? חבילת ביטוח חיים חדשה של הפניקס בשם "הפניקס הגנת הכנסה" תסייע למשפחתכם לעמוד בהוצאות החודשיות לטווח הארוך | חבילת ריסק תעניק לבני משפחתכם כיסוי ביטוחי חד פעמי גבוה - פתח לביצוע שימוש לא מושכל בכסף באופן שלא יאפשר התקיימות למשך תקופה ארוכה
קל לנו להבין את הצורך בביטוח נכסינו היקרים, משום שאנו מסוגלים לבצע אומדן של ערכם הכלכלי. על עצמנו, לעומת זאת, קשה לנו לחשוב כעל נכסים שדורשים ביטוח, על אף שכושר ההתפרנסות שלנו הינו הנכס הגדול ביותר עבור מרביתנו – נכס שהאנשים היקרים ביותר ללבנו תלויים בו כדי להתקיים.
כמו כל נכס, גם כושר ההתפרנסות שלנו עלול להיפגע, ובניגוד לכל נכס אחר – אין אפשרות להחליפו או לקנות חדש. לכן, מחיר האובדן כבד ודורש היערכות מבעוד מועד.

הוצאות שוטפות דורשות הכנסות שוטפות
משפחתכם היא יחידה כלכלית הפועלת כמכונה, שהדלק המניע אותה ומאפשר את קיומה הינו המשכורת החודשית שאתם מספקים לה. אם לא תגנו על משפחתכם מפני הפסקת ההכנסה שאתם מייצרים עבורה מדי חודש, יקיריכם עלולים להתקשות לעמוד בהוצאות החודשיות.
43% מהמשפחות הכוללות שני הורים לא מייצרות יחד הכנסה חודשית שמספיקה לכיסוי ההוצאות.
קל וחומר כאשר מפרנס אחד יוצא מהמשוואה - עבור 57% מהמשפחות החד הוריות - ההכנסה החודשית אינה מספיקה לכיסוי ההוצאות.
הסכום הממוצע שיספק הביטוח הלאומי במידה שלא תוכלו עוד לפרנס את משפחתכם - 2,800 שקלים – אינו חלופה הולמת למשכורתכם.
גם החסכונות שצברתם לא מתאימים כחלופה, כי הם מיועדים לאירועים מיוחדים (רכישת דירה/ רכב, נישואין, בר/בת מצווה, לימודים לילדים) ולא למחיה. מעבר לכך, גם אם משפחתכם תיאלץ להשתמש בהם כדי להתקיים, הם לא יספיקו לה לאורך זמן.
הדרך להגן על בני משפחתכם מפני הקושי לעמוד בהוצאות המחייה השוטפות היא לרכוש ביטוח חיים מתאים.

השליטה בידיכם
כל סוגי ביטוח החיים מבית הפניקס מאפשרים לכם לקבוע כמה כסף תקבל משפחתכם, מרגע שלא תוכלו עוד להכניס משכורת חודשית. אתם יכולים לחשב את סכום הכיסוי על פי כמות ההוצאות המשוערת למשפחתכם, או בהתאם לכמות ההכנסה שאתם אמורים לייצר עד גיל פרישה. אנחנו ממליצים על שיטת החישוב השנייה, שתאפשר לחברת הביטוח להחליף אתכם כמייצרי משכורת חודשית עבור משפחתכם, ולהקל בכך על ההתנהלות הכלכלית התקינה של המשפחה גם בהיעדר ההכנסה שאתם מכניסים.

הגנה נקודתית
עד העת האחרונה היה נהוג לבצע ביטוח חיים מסוג ריסק (ביטוח בעל כיסוי ביטוחי חד פעמי).
אם גם אתם ביצעתם בחירה כזו, בדקו מה סכום הביטוח שלכם. אם הוא עומד על 500 אלף שקלים, בתרגום למונחי הכנסה חודשית, המשמעות היא שמשפחתכם תקבל 1,577 שקלים בחודש. האם סכום כזה יכול לשמש את בני המשפחה להוצאות השוטפות הצפויות והבלתי צפויות? כנראה שלא.
מעבר לכך, קבלת הסכום באופן חד פעמי פותחת פתח לביצוע שימוש לא מושכל בסכום הכסף - רוב האנשים ישתמשו בסכומי כסף גדולים המגיעים לידיהם על מנת לסגור מינוס, לכסות משכנתא או לבצע הוצאה גדולה שתמיד חלמו לבצע (שדרוג דירה/רכב) במקום לחסוך את הכסף באופן המאפשר התקיימות למשך תקופה ארוכה.
על כן, מוטב להיעזר בפתרון ביטוח חיים חכם מבית "הפניקס" המציע למוטב תשלום חודשי קבוע – "הפניקס הגנת הכנסה" (ראו בהמשך).

בצד החסרונות, יש לריסק גם כמה יתרונות שחשוב לדעת:
- המשפחה מקבלת סכום גבוה בבת אחת – אין צורך בתביעה המשכית של הביטוח
- הפרמיה מוכרת במס, ועשויה לזכות את המבוטח בהטבות מיסוי (בכפוף להוראות סעיף 45 לפקודת מס ההכנסה).

הגנה לטווח ארוך
ביטוח חיים "הפניקס הגנת הכנסה" מיועד לשמור על רמת החיים של המשפחה שלכם, כך שלא תיפגע בעת פטירה. מוצר ביטוחי זה מציע להחליף אתכם בתפקיד אספקת הכנסה חודשית קבועה למשפחתכם, בסכום הנגזר מהכנסתכם החודשית, עד לגיל הפרישה. התשלום החודשי מתווסף לתשלום חד פעמי שנועד לכיסוי הוצאות ראשוניות בסמוך לפטירה.
כשם שברור לנו שעלינו לבטח את עצמנו מפני אובדן כושר עבודה, בסכום המקסימלי העומד לצורך העניין, שהוא עד 75% ממשכורתנו החודשית, כך כדאי לבטח את משפחתנו מפני איבוד נכס המשכורת החודשית שלנו בעת פטירתנו, בסכום שנגזר מהכנסתנו החודשית, להגנה על משפחתנו לטווח הארוך.
בניגוד לסכום חד פעמי גדול, הסכום שמגיע למוטב מדי חודש בחודשו מאפשר ניהול נכון של משאבים, בלא צורך להתלבט או להסתכן בהשקעת הכספים.
כמו כן, התוכנית זולה ביחס לביטוח ריסק למקרה פטירה.

כמה עולה להגן על המשפחה שלנו?
קצבה חודשית בגובה של 5,000 ש"ח עד גיל 65 תגיע לעלות פרמיה חודשית של 89 ₪ לאישה לא מעשנת בגיל 40 ו-121 ₪ לגבר לא מעשן בגיל 40 – בדיוק עלות של ארוחה במקדונלד'ס לכל המשפחה וכניסה לג'ימבורי. ודאי תסכימו שעלות מזערית זו שווה את ביטחון המשפחה שלכם מדי חודש בחודשו.

לסיכום, בחירה ב"הפניקס הגנת הכנסה" היא לא רק זולה יותר – היא מאפשרת לכם להגן על יקיריכם ולשמור על רמת חייהם מדי חודש בחודשו, גם כשלא תהיו באזור על מנת להגן עליהם, בסכומים קצובים שדומים למשכורתכם. כמו כן, חשוב לא פחות, בחירה זאת מגנה על בני המשפחה מפני השקעה מסוכנת של סכום כסף חד פעמי.