חפשו
(למגזר הפרטי)

גנבים, זהירות! דוגארד בחצר

כל כלב יכול
הכלב שלך לא צריך להיות מאולף או להשתייך לזן מסוים כדי לספק לך הגנה מושלמת. כל הכלבים כאחד נובחים באופן ייחודי, מזהיר, כאשר הם נתקלים באיום המסכן אותם, את בעליהם או את הטריטוריה שלהם.

מערכת דוגארד מבוססת על חיישן ביולוגי אמין ורגיש, שקולט את השינוי המתחולל בנביחות כלבך בעתות מצוקה.

כלב נובח לא טועה

בשנייה שבה אנו מזהים את האותות ששולח כלבך, אנו מתריעים על כך לטלפון האישי שלך ו/או למערכת האזעקה. מערכת דוגארד מבדילה ברמת מהימנות גבוהה בין נביחות שיגרה לנביחות חירום ולא מזעיקה אותך לחינם.

המערכת מתריעה עוד לפני שמתרחשת הפריצה, ובמקרים רבים מסייעת במניעת ניסיון הפריצה עוד בטרם הגיע הגנב לדלת הכניסה.


אינסטינקט בסיסי

לא בכדי אנו מסתמכים על חושיו החדים של הכלב. לכלב יש יתרונות טבעיים רבים המוכחים מחקרית , שאף טכנולוגיה לא הצליחה לחקות. חושי הריח והשמיעה המפותחים שלו, בשילוב עם ערנותו הגבוהה והאינסטינקט הבסיסי שלו לשמירה על הטריטוריה – כל אלה מחודדים במיוחד בעת חדירת איום לשטח, גם בתנאי מזג אוויר וראות קשים. ברגע המצוקה משמיע הכלב נביחות התראה באופן אינסטינקטיבי, כדי להזהיר את שאר חברי הלהקה שלו מהאיום הקרב.

אנו יודעים להפוך את רגישותו של הכלב לשריון הגנה המעניק ביטחון לך ולבני ביתך, בכל מזג אוויר, בכל שעות היממה.

המערכת שלנו מתאימה לך

מערכת דוגארד קטנה, לא בולטת, ואפשר להתקינה ולניידה בכל מקום - בבית ומחוצה לו. היא מתחברת לכל מערכת אזעקה סטנדרטית, ועומדת בתקנים המחמירים ביותר של עמידות למים ולאבק.

הניסיון שלנו לביטחון שלך
  • דוגארד נבחנה בידי כוחות הביטחון, שבחרו לשלבה במערכי אבטחה בבסיסי צה"ל ובבתי סוהר.
  •  
  • המערכת הותקנה בהצלחה גם במאות בתים פרטיים ובאתרי תעשייה וחקלאות רבים בכל רחבי הארץ.
  •  
  • אנו פועלים בשיתוף עם חברות ביטוח רבות, שממליצות על דוגארד לכל משפחה שרוצה לשמור על עצמה.

דוגארד. הגנה עם שיניים.
 


(למגזר החקלאי)

דוגארד - הגנה נאמנה לשטח שלך

נמצא הפתרון למכת הגניבות בשטחים חקלאיים – מערכת דוגארד
גניבות של ציוד חקלאי וחיות משק הפכו לעניין שבשגרה במשקים ובאתרים רבים. עד כה הצליחו הגנבים להערים על כל מערכות ההתראה הקיימות. לשמחתנו, אי אפשר לשטות באינסטינקט הטבעי של הכלב. לכן, אנו מסתמכים עליו במערכות ההתראה המתקדמות שלנו, המספקות לכם פתרון זול ויעיל בכל ימות השנה למכת הגניבות.

כל כלב יכול

הכלבים לא צריכים להיות מאולפים או להשתייך לזן מסוים כדי לספק לשטח הגנה מושלמת. כל הכלבים כאחד נובחים באופן ייחודי, מזהיר, כאשר הם נתקלים באיום המסכן אותם, את בעליהם או את הטריטוריה שלהם.

מערכת דוגארד של חברת "ביו-סנס" מבוססת על חיישן ביולוגי אמין ורגיש, שקולט את אותם שינויים המתחוללים בדפוסי ההתנהגות של כלבי השמירה שלכם בעת מצוקה.

אינסטינקט בסיסי

חושי הריח והשמיעה המפותחים של הכלב, יחד עם ערנותו הגבוהה והאינסטינקט הבסיסי שלו לשמירה על הטריטוריה - כל אלה מתחדדים בעת חדירת איום לשטח, גם בתנאי מזג אוויר וראות קשים. ברגע המצוקה משמיע הכלב נביחות התראה באופן אינסטינקטיבי, כדי להזהיר את שאר חברי הלהקה שלו מהאיום הקרב.

ביו-סנס מנצלת את יתרונותיהם הטבעיים והמוכחים מחקרית של כלבי השמירה שלך, ומשלבת אותם בטכנולוגיה מתקדמת, להגנה משולבת על השטח שלך. ההגנה שמספקת המערכת היא מרחבית ומבוססת על אותות הנקלטים מכלב אחד או יותר, ולכן קשה מאוד לנטרל אותה או להערים עליה.

הכלב מקדים את הגנב

בשנייה שבה אנו מזהים את האותות ששולחים הכלבים המגנים על השטח שלך, אנו מתריעים על כך ישירות לטלפון שלך ו/או למערכת האזעקה. דוגארד מבדילה בין נביחות שיגרה לנביחות חירום ברמת מהימנות גבוהה ולא מזעיקה אותך לחינם.

המערכת מתריעה עוד לפני שמתרחשת הפריצה, ובמקרים רבים מסייעת במניעת ניסיון הפריצה עוד בטרם הגיע הגנב לשטח שלך.

הניסיון שלנו לביטחון שלך

דוגארד נבחנה בידי כוחות הביטחון, שבחרו לשלבה במערכי אבטחה בבסיסי צה"ל ובבתי סוהר. המערכת הותקנה בהצלחה גם בחוות , ברפתות, בדירים, במוסכים, במחסנים, באתרי תעשייה רבים ובמאות בתים פרטיים בכל רחבי הארץ.

דוגארד. הגנה עם שיניים.