חפשו

מסיבת רווקות מקורית, מיוחדת ובלתי נשכחת

מאת שיר מנור, עבור אתר זוג יונים
את מסיבת הרווקים-רווקות שלי, שהתקיימה לפני ארבע שנים, אני זוכרת כאילו הייתה אתמול – אחותי ארגנה אותה בביתה, והזמינה לצורך העניין שף סושי פרטי שהגשים עבורי חלום - לאכול עוד ועוד סושי, עד לתחושת שובע/התפוצצות. זה לא קרה לי מעולם לפני ואחרי כן. זו הייתה חוויה קולינרית מענגת, שחלקתי עם כל חברותיי, וגם עם חבריי הבנים (מי אמר שאסור להזמין בנים למסיבת רווקות?)...

עד היום אני מעריכה את אחותי על הבחירה הנבונה, כיוון שאני יודעת כמה אפשרויות מפתות עומדות בפני מארגנת מסיבת רווקות, וכמה בחירות היא צריכה לעשות עבור ערב משמעותי אחד.
 
תוכנית הערב
יש היום מודעות גדולה לנושא ארגון מסיבות רווקות בקרב כל בעלי המקצוע – מיוצרים (יוצרי תכשיטים, יוצרים בויטראז', פסיפס, עיסת נייר), דרך בעלי כוחות מאגיים ומיסטיקנים (קריאה בקפה, קריאה בקלפי טארוט, קריאה בכוכבים) ומנחי סדנאות (סדנאות שוקולד, סדנאות סקס, סדנאות יוגה, סדנאות צחוק) ועד למטפלים (מעסים, מטפלים בשיאצו, אבני מרפא), שפים, רקדנים ורקדניות (סלסה, בטן, פולקה...) וסקסולוגים (למקרה שדרושות כמה עצות לליל הכלולות) - כולם נכונים לייצר עבור הרווקה-לעוד-יום-אחד ועבור חברותיה האוהבות חוויה אישית, אינטימית, מעשירה, מרגשת ומצחיקה שתיזכר לדורות.
ואולי לא תרצי לארגן מסיבת רווקות מעשירה או משביעה, אלא דווקא כזו שתגרום לכל הנוכחות להזיל ריר? לשם כך, מגוון חשפנים מגודלי שרירים ישמחו לפנות את הערב במיוחד עבורך, ועבור חופן שקלים.
ולמקרה שתרצי מסיבת רווקות אינטימית, שלא כוללת אף בעל מקצוע ובמרכזה עומדת הכלה-לעתיד בלבד, יש עשרות אתרים שיציעו לך מגוון משחקים, שאלונים וחידונים מהסוג המסורתי, שעל חלקם עדיין לא אבד הקלח...
 
המקום והקייטרינג
ולאחר שבחרת בתוכנית ליצירת מסיבת רווקות מקורית, מיוחדת ומושקעת להפליא שמותאמת במיוחד לכלה, נותר רק לבחור מקום להתפנק בו – וילה עם בריכה, צימר עם ג'קוזי, סוויטה מפוארת במלון, ספא, יאכטה, לופט, החצר האחורית, חוף הים, פיסת טבע בתולית כלשהי – כל כך הרבה אפשרויות לערב קסום אחד. וכמובן – לא לשכוח לבחור קייטרינג להזנת הבנות הרעבות... אלא אם כן כל אחת מביאה תבשיל שהכינה מבעוד מועד.
המתנה
בחרת תוכנית? בחרת מקום וקייטרינג? ומה עם מתנה לכלה? שהרי הכלות של היום לא מסתפקות בחוטיני עשוי תחרה שלא ילבשו לעולם... וגם לא בשוקולד שלא יאכלו עד אחרי החתונה בגלל הדיאטה שנכפתה עליהן... זה המקום לבחון את הארנק ולהפעיל קצת את הדמיון.... בהצלחה.
 
 

מעגל מתופפים

חוויה שחודרת לנשמה, דרך הידיים והרגליים. כדי להבין, תצטרכו להאזין
מאת שיר מנור, עבור אתר זוג יונים
מובן מאליו שהאירוע החשוב בחייכם חייב להיות כזה שכולם יזכרו. הוא צריך להיות מקורי ומיוחד, שונה ומפתיע, ולהותיר רושם בל יימחה על כל החושים. חוש השמיעה יעריך במיוחד תוספת של מעגל מתופפים לרשימת בעלי המקצוע שיעמדו מאחורי החתונה. אלף מילים לא יעזרו כדי לתאר את החוויה המקפיצה הזאת. צריך לשמוע אותה.
 
מתופפים ליום אחד
מעגל מתופפים כולל מתופפים מיומנים ומקצוענים, שמלווים את נגינת הדיג'יי, מחליפים אותה לפרקי זמן קצרים, ואף משדרגים את שיר הכניסה לחופה. המתופפים משתפים את האורחים בחוויה הקצבית, האנרגטית והסוערת. רבים מהם אף מזמינים את האורחים להשתתף בהקשה על תופים, בתיפוף על הגוף ובשימוש במגוון כלי הקשה אחרים – כי מעגל מתופפים אמיתי הוא זה שיוצר אינטראקציה עם האורחים והופך אותם לנגני תופים ליום אחד.
מעגל מתופפים יכניס קצב כזה לחתונה שלכם, שיחדור לנשמה של כל האורחים, מגיל 7 עד 70+, דרך הידיים והרגליים.
 
ממלאים בקצב את רחבת הריקודים
כולנו יודעים שכאשר רחבת הריקודים מלאה לאורך זמן, החתונה שמחה ומלאת אנרגיה, ונמשכת עד אור הבוקר. מעגל מתופפים יסייע לכם לקיים בדיוק חתונה כזו –
גם הדודים שלא רקדו כבר 20 שנה יפזזו ברחבת הריקודים לפי קצב התופים ויקישו בהתלהבות על דרבוקה או דג'מבה (תוף אפריקאי). גם הדודות הכי חמוצות ולא מפרגנות יגלו את חוש הקצב החבוי שלהן ויתמלאו מוטיבציה לשבח את החתונה שלכם בכל שיחות הסלון שיגיעו אחריה.
כי מעגל מתופפים משמח, מקפיץ לרחבה, מכניס קצב, מעורר התלהבות וחשק לתנועה, ויוצר תהודה – לכן כדאי לשקול להכניס אותם לרשימת ההוצאות הדרושות לחתונה.