חפשו
כתיבת ברושור עבור ספארי גולן
ספארי הגולן - אודותינו
מאז ומתמיד נסיעה אתגרית בנופים הפראיים והמגוונים של רמת הגולן הייתה חוויה מסעירה וממכרת, שממלאת את הגוף באדרנלין ובטעם של עוד. מראות מפלי המים, קניוני הבזלת, המטעים עמוסי הפירות הבשלים והמרחבים הירוקים משכו תמיד את חובבי הנסיעות בשטח, שרצו לחוות את הנופים הקסומים דרך כל החושים.

מעכשיו – זמין לכולם
עד היום החוויה הזו הייתה זמינה רק לחובבי הסכנה, לאלה הנכונים להתמודד עם המהמורות בשטח ועם הגוף הכואב מקפיצות הג'יפ או הטרקטורון.
מעתה כל אחד יכול ליהנות מעוצמת הנסיעה בשטח לצד עוצמת החיבור לטבע, על כל גבהיו, קימוריו, פיתוליו ושאר האתגרים שהוא מציב לאדם. כל זאת מבלי לוותר על הנוחות ועל הבטיחות.

מתחברים לטבע
נסיעה ב-TomCar מאפשרת הרמוניה מושלמת עם הטבע, בלי המחיר הגופני שגובות בדרך כלל נסיעות אתגריות. הישיבה ברכב הפתוח, נטול הדלתות, מרחק נגיעה מהנוף עוצר הנשימה, היא בגובה של חצי מטר מהקרקע – גובה מושלם המאפשר תחושה מקסימלית של הקרקע שאינה מלווה בחוסר נוחות.


 
הכול אפשרי לכל
הרכב הבטוח עובר ברכות דרך כל סוגי הנוף – משלוליות בוץ עמוקות, דרך נחלים ועד מדרגות סלע. כל חלקת נוף שהייתה עד כה קשה לחצייה היא כעת אפשרית. בעלי רישיון נהיגה על רכב פרטי בכל הגילאים, וביניהם גם נכים, יישבו בכסאות הרכב המפנקים, יירתמו ב-4 נקודות, כמו טייסים, וייצאו לדרך בידיעה שיחצו אותה ב-100 אחוזי הצלחה והנאה.
גם הילדים, שהביעו עד כה מחאה קולנית במושב האחורי כאשר ניסיתם לקחת אותם לטיולי ג'יפים, ייהנו מחוויה מלהיבה ובלתי נשכחת של נסיעה אתגרית שהיא גם רגועה ובטוחה. היו משוכנעים שגם כל חבריהם יקנאו בהם כשישמעו את הסיפורים...

נוסעים על בטוח
היו סמוכים ובטוחים שגם אם עד היום חששתם מנסיעה בשטח, מעתה אין שום סיבה לפחד. ה-TomCar עבר את כל מבחני הבטיחות האפשריים – של משרדי התחבורה בישראל, באירופה ובאמריקה ושל הטכניון הקפדן. הנסיעה ברכבים היא בשיירה, תוך כדי תקשורת מלאה עם המדריכים הנוסעים לפניכם. איתנו תהיו מוגנים ובטוחים לאורך כל הדרך.

על הדרך
כיצד מתנהלים הטיולים ב-TomCars? בדרך כלל, בתיאום מראש. רוצים לטייל עם כל החברים/חברות/משפחה/עמיתים לעבודה? התקשרו אלינו, תאמו עמנו טיול, ואנחנו נקבע אתכם נקודת מפגש. שם נדריך אתכם לעומק לגבי הרכבים והנהיגה בהם, ומייד נצא לדרך, מלאי אנרגיה ונכונים להרפתקאות.
אם הקבוצה שלכם גדולה, נחלק אותה לשני חלקים – החלק הראשון ייהנה מאטרקציות מופלאות (קישור למדור אטרקציות) שמציע הגולן והחלק השני ייצא לשטח. אחר כך מתחלפים, ובסוף מתענגים על מוצרי המזון המובחרים, ממיטב תוצרת הגולן, בארוחה משותפת שבוחרת הקבוצה מבעוד מועד מתוך מבחר גדול של סוגי מזון, מפלאפל ועד גורמה.
הטיולים שלנו מותאמים אליכם – לרצונות שלכם, לעונות השנה ולאופי הקבוצה. בין שאר הטיולים שאנו מציעים אפשר למנות את טיולי השלגים, טיולי המשפחות, טיולי הלילה, טיולים לפנויים ופנויות, טיולי הנחלים ועוד רבים, כמספר הקבוצות שאנו מדריכים.

נהנים וגם לומדים
כל הטיולים שלנו מלווים בהדרכה צמודה מטעם רשות שמורות הטבע לגבי כל שביל ואבן מרתקים שנחצה בדרכנו.
נלווה את חיילי צה"ל ובראשם גולני בקרבות על הגולן. נעקוב אחר הפריצה לגולן בתל פחר ועזזיית ונסייר בציר הפטרולים שהינו למעשה דרך רומאית. נמשיך לעמק הבכא ונעלה לתצפיות בחבל ארץ מופלא זה ששכל בנים רבים בהגנה על יישובי הארץ. נלווה את תושבי העמק בפחדם מן ההפגזות הסוריות ונדבר על חשיבותו האסטרטגית של חבל ארץ זה.
נקבל הסבר על מפעלי ההטיה הסורים, ובאותה נשימה נספר את סיפור הגבורה של אלי כהן, האיש שלנו בדמשק.
נשמע גם על חלקו של הגולן בחיי עם ישראל מתקופת התנ"ך ועד ימינו. שבט דן וחצי שבט המנשה בחרו בגולן לנחלה, ומלכי ישראל ראו בגולן מרחב ביטחוני וכלכלי חיוני.
 
נשמח לטייל אתכם, על בטוח!

כתיבת ברושור לוואצה

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור נסטלה אסם בנושא עיצוב חדרי אוכל

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור לתוכנית WEP של האקדמיה של סיסקו

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור Energy Team - חברה לניהול פרויקטי IT

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור הסוכנות היהודית - קשישים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור קרן הללו לקידום ישראל בעולם

לחצו להמשך
 

כתיבת חוברת תדמית עבור תוכנית נטע@

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור הסוכנות היהודית - חבר העמים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור לינת נובל - ציוד רפואי משלים לבתי אבות

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור טלמניע - חברה בינלאומית לייצור תחנות כוח

לחצו להמשך
 

כתיבת פלייר עבור תוכנית נטע@

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור בית ספר תיכון ברנקו וייס

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חטיבת ביניים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור ITFS - אבטחת מידע

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור רולתג פארמה

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור בראב מחשבים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור ספארי גולן

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברה לארגון חתונות

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברת הובלות הילולים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברת ייעוץ כלכלי

לחצו להמשך