חפשו

כתיבת ברושור לוואצה

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור נסטלה אסם בנושא עיצוב חדרי אוכל

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור לתוכנית WEP של האקדמיה של סיסקו

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור Energy Team - חברה לניהול פרויקטי IT

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור הסוכנות היהודית - קשישים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור קרן הללו לקידום ישראל בעולם

לחצו להמשך
 

כתיבת חוברת תדמית עבור תוכנית נטע@

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור הסוכנות היהודית - חבר העמים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור לינת נובל - ציוד רפואי משלים לבתי אבות

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור טלמניע - חברה בינלאומית לייצור תחנות כוח

לחצו להמשך
 

כתיבת פלייר עבור תוכנית נטע@

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור בית ספר תיכון ברנקו וייס

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חטיבת ביניים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור ITFS - אבטחת מידע

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור רולתג פארמה

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור בראב מחשבים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור ספארי גולן

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברה לארגון חתונות

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברת הובלות הילולים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברת ייעוץ כלכלי

לחצו להמשך
 

כתיבת פלייר עבור גן ילדים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור מרצה

לחצו להמשך
 
קטעים נבחר מתוך ברושור לוואצה של "שטראוס עלית" לבתי קפה:

LAVAZZA – יותר מקפה

LAVAZZA זו הנאה.
הנאה מהחום, מהחריפות, מהחמיצות, מהקרמיות, מהשוקולדיות, מהארומה, מהצבע, מהגוף, מהאיכות, מהטרנד. מהשיק. מהבינלאומיות. מהטעם.

לוואצה מבטיחה לך קפה מעולה. תמיד. אנחנו שומרים על קשר עם השווקים שבהם אנחנו פועלים ומשרים על הזמן את טעמי הקפה שלנו בהתאם למשובים שאנו מקבלים.
LAVAZZA זה חופש.
החופש לגוון, החופש לצאת להרפתקאה. החופש להיות יצירתיים. החופש לבחור בטעם טוב. לבחור באיכות. לבחור בבלנד שמתגלגל לך בפה. לבחור בחופש הבחירה. אנחנו יוצרים מגוון בלנדים בעלי ארומה וטעם מיוחדים ובלעדיים.
LAVAZZA זו חוכמה.
השילוב המנצח בין חכמת חיים להשכלה. הרמוניה של ידע, שנינות ותובנה. לוואצה זה כישרון. לוואצה זו סקרנות. לוואצה זו התעניינות. לוואצה זו התגלות. אנחנו מבצעים מחקר מתמיד לגבי שיטות הקלייה הטובות ביותר העונות על טעמי השוק. את הניסיון וההבנה שלנו בקפה אנו חולקים מדי יום עם מאות אלפי צרכנים ואנשי מקצוע במרכזי הדרכה ברחבי העולם. כך אנחנו תורמים לתרבות שתיית האספרסו האיטלקי בעולם, ומקדמים צריכה איכותית של קפה.
LAVAZZA זו איכות.
איכות המוצר והמחקר. איכות השירות. האנשים האיכותיים והמקצועיים ביותר. הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. פסגת המומחיות. צוות הטועמים המקצועי שלנו בודק מדי יום ביומו את טעמם של פולי הקפה הירוקים כמו גם הקלויים. באמצעות סורקים אופטיים אנחנו בוררים את פולי הקפה האיכותיים ביותר, המגיעים היישר משדות הגידול שלהם בברזיל ובמרכז אמריקה האקזוטית. אנחנו אורזים את הקפה באריזה השומרת על הטריות ועל הארומה של הקפה. יש לנו תו איכות ISO 9001.
LAVAZZA זה סגנון.
מוניטין. יוקרה. אנינות טעם. לוואצה היא כריזמה. שיק. חדשנות, יצירתיות, ייחודיות. לוואצה זה אספרסו איטלקי. לוואצה זו בינלאומיות.
LAVAZZA זו מסורת
של יותר ממאה שנים. זה אומר הכול.

לוואצה עלית נותנים לך יותר

שיתוף פעולה עם LAVAZZA-עלית לא רק יתרום ליוקרה של העסק שלך. הוא לא רק יאפשר לך לשדר ללקוחות איכות, טעם טוב, שיק, הנאה, עושר ומגוון. הוא לא רק יענג את לקוחותיך במוצר בינלאומי מעולה שלוגמים 36 מליוני אנשים ברחבי העולם מדי יום. הוא לא רק יעזור לך להגדיל את המכירות ואת הרווחים. הוא גם יתרום להכשרה המקצועית שלך. תוכל ליהנות מקורסים מקצועיים לברמנים בתחום הקפה בבית העסק שלך או במרכזי ההדרכה ברחבי העולם. תוכל להתקשר בכל עת לקו פתוח שבו נשיב לך על שאלותיך. הוא יבטיח לך שירות ברמה הגבוהה ביותר, שייחתם באמנת שירות. הוא יאפשר לך בחירה מתוך מגוון בלנדים במחירים שמתאימים לך. הוא יקל עליך ויאפשר לך לספק ללקוחותיך מגוון גדול יותר של מוצרים – מעתה הקשר שלך עם ספק הקפה שלך יוכל להיות גם הקשר שלך עם ספק העוגות, הממתקים ומוצרי החלב שלך – כל זאת בזכות שיתוף הפעולה עם "שטראוס עלית".

אם לא די בכל אלה, שיתוף הפעולה יקנה לך חברות במועדון הלקוחות LAVAZZA Blu Club.
כחבר במועדון תוכל להתפנק ב...
  • מתנות לך וללקוחותיך
  • מגזין מקצועי חודשי
  • גישה לאתר אינטרנט מקצועי
  • השתתפות בסיורים מקצועיים בבתי קפה בארץ ובעולם
וכל השאר הפתעה...

LAVAZZA Blu Collection

LAVAZZA Blu Collection הוא קו שלם וחדשני של פריטים ואביזרים עיצוביים, שמעוטרים במלבן הכחול המזוהה עם הערכים המוספים של מותג "לוואצה" – איכות, חדשנות, ייחודיות, אלגנטיות ויוקרה. סדרה זו משלימה וממשיכה את האביזרים של "לוואצה", שהתאפיינו תמיד בקווים חלקים וקלאסיים, בעיצוב מדויק, בתחכום שבפשטות ובעדינות.
עוצמה עם סגנון –
האיחוד בין מוצר מעולה וסמל מרשים מוליד זהות מותגית חזקה שתורמת למוניטין של העסק שלך. העיצוב האלגנטי של LAVAZZA Blu Collection המבוסס על קווים נקיים, יוצר רושם עקבי המשדר ללקוחותיך תדמית יוקרתית ואופנתית. האביזרים הנלווים, יחד עם הקפה, מספרים ללקוחותיך על המומחיות שלך בעולם הקפה ועל הטעם האיכותי שלך.


______________________

* בהפקת לניאדו תקשורת שיווקית