חפשו
כתיבת ברושור עבור חטיבת ביניים
תלמידי כיתות ו' יקרים,
אצלנו כולם מצליחים, בדרך שלהם
כל תלמיד/ה* זקוק למרחב שמטפח את מאפייניו הייחודיים בשפע דרכים יצירתיות, חווייתיות ומסקרנות, על מנת ליהנות מהלימודים ולהצטיין.
בחטיבת הביניים "נופרים בגליל" אנחנו מאפשרים לכל תלמיד לממש את מהותו ואישיותו בדרך שמתאימה לו, ולסלול לעצמו את תחילת הדרך לקריירה העתידית שמלהיבה אותו, תוך כדי טיפוח הערכיות, ההישגיות והמודעות הקהילתית.
ההשראה לפעילותנו היא גישתו המהפכנית לחינוך של פרופ' לפסיכולוגיה קוגניטיבית, הווארד גרדנר, שהגה את תורת האינטליגנציות המרובות, לפיה לבני האדם אין אינטליגנציה אחת הניתנת להערכה במבחני IQ אלא שבע אינטליגנציות נפרדות.
המגוון הרחב של הכיתות והמסלולים המרתקים והמאתגרים שאנו מציעים לתלמידינו החל מכיתה ז' פונה אל כל האינטליגנציות, ומאפשר לנו לפנות במישרין לכל אחד ואחת בדרך המתאימה לו, ולעודד אותו להוציא מעצמו את המיטב ולממש את כישוריו.
סייברטק
אינטליגנציה לוגית, מתמטית ובין-אישית
אם אתם שואפים לכבוש את עמק הסיליקון, להתקדם ולהוביל בתחום החם ביותר בעולם היום – כיתת המצויינות היוקרתית שלנו מיועדת עבורכם. הכיתה מתאימה במיוחד לתלמידים שמדע וטכנולוגיה הם תחומי העניין החביבים עליהם, והם מפצחים בעיות מתמטיות להנאתם, נלהבים מחידושים והמצאות מפרקים ומרכיבים מכשירים אלקטרוניים בשעות הפנאי.
התלמידים המצטיינים (בעלי ממוצע הישגים הגבוה מ-90) שיבחרו להשתתף בתוכנית יזכו ללמוד ולחקור בטכניון (המעניק בונוס מוגדל לבוגרי התוכנית) ובמוסדות אקדמיים מובילים נוספים.

סינית ויזמות עסקית
אינטליגנציה לשונית ומרחבית
הדרך להצלחה בעולם העסקים עוברת בימינו בסין, ולכן אנו מציעים תכנית ייחודית וחלוצה בעיר ללימודי השפה הסינית, שתאפשר לתלמידים מוכשרים בלמידת שפות חדשות להעצים את יתרונותיהם לקראת בניית קריירה עתידית.
אם רעיונות יצירתיים למוצרים חדשניים ומשני חיים רוחשים במוחכם, כאן תוכלו להפוך אותם למיזמים, בשאיפה להפוך את העולם לטוב יותר, ועל הדרך - לכבוש את עולם העסקים.
תלמידי הכיתה ילמדו את השפה הסינית, תורות ניהוליות וגרפיקה ממוחשבת, יפתחו מוצר, יגייסו כסף למיזם ויקדמו את ייצורו בסין.

חוק ומשפט
אינטליגנציה בין-אישית ולשונית
סדרות הטלוויזיה הופכות כאן למציאות, והדרך לעולם המשפט הסוער מתחילה. תלמידים שמתעניינים בעולם החוק, המשפט והצדק, והינם בעלי יכולת ביטוי גבוהה והישגים גבוהים במקצועות מילוליים, יזכו במסגרת התוכנית לפגוש אנשי מפתח בתחום החוק הישראלי ולהשתתף בסדנאות ובסיורים בבית המשפט.
תלמידי הכיתה יתמודדו עם הדילמות האקטואליות הבוערות המוצגות בחדשות, ידונו על זכויות האדם הבסיסיות, ינתחו סוגיות משפטיות, ויבצעו משפטים מבוימים.

ספורטק
אינטליגנציה גופנית-תנועתית ותוך אישית
אם בוער בכם חיידק הספורט, ותמיד חלמתם להיות לברון ג'יימס או מסי הבאים – אצלנו כישוריכם התנועתיים הבולטים יובילו אתכם להצלחה בלימודים המשולבת בהנאה ובעניין. ספורטאים מצטיינים יוכלו להתחיל כאן את דרכם לקריירה המיוחלת בספורט ההישגי.
תלמידי כיתת הספורטק משלבים את הלימודים עם אימונים והשתתפות פעילה בנבחרות הספורט של המועדון הבית ספרי (אתלטיקה קלה, כדורסל, טניס שולחן ועוד) ואף נפגשים עם ספורטאים אולימפיים, תזונאית ספורט, שופטים, שחקנים ועוד; צופים במשחק כדורסל של ליגת על ומבקרים ב"חוויה האולימפית" – חוויה אינטראקטיבית ורב חושית שלוקחת את המבקר אל רגעי השיא של המשחקים האולימפיים.

כיתת אמן
אינטליגנציה מרחבית ותוך-אישית
היצירתיות, המעוף, הכישרון והחוש האסתטי יוצא הדופן שלכם אפשרו לכם עד כה לבטא את עצמכם ולפרוק את רגשותיכם דרך הדף, הקנבס או החומר. מהיום, הם עשויים להוביל אתכם גם להצלחה בלימודים ואף להצטיינות, בדרך הכי טבעית עבורכם.
חובבי האמנות יזכו לפצח את שפת האמנות החזותית בהתנסות מעשית בטכניקות ובחומרים מגוונים (צילום אמנותי, רישום, ציור ופיסול, תוכנות מחשב גרפיות) בסיורים בגלריות ובמוזאונים, בשיחות עם אמנים, בצפייה ובקריאה, יבינו לעומק את תפקידיה בהעברת מסרים, ויציגו תערוכות קבועות ופתוחות בחלל בית הספר ומחוצה לו.

מחול
אינטליגנציה מוסיקלית וגופנית-תנועתית
עבור הרקדן, הגוף הוא הקנבס שדרכו הוא יכול להתבטא, לפרוק ולרחף. תלמידים שמחוברים לאמנות המחול יוכלו לפתח דרך הריקוד את עולמם הרגשי, הגופני, האסתטי, האינטלקטואלי והתרבותי כיחידים וכקבוצה.
תוכנית הלימודים משלבת לימודי ריקוד בסגנונות מסורתיים ומודרניים (מריקודים סלוניים ועד היפ-הופ וג'אז מודרני) עם מפגשים עם רקדני להקת המחול העירונית וסיור חווייתי בפסטיבל המחולות בכרמיאל.
תלמידי הכיתה ישתתפו במופעים ובטקסים בבית הספר וביוזמות עם הקהילה, ובהמשך – בוגרי הכיתה יוכלו להשתתף במגמת המחול.

אסטרונומיה וחלל
אינטליגנציה לוגית-מתמטית ומרחבית
אם התעניינתם תמיד בסדרות ובספרי מדע בדיוני, אם הסתקרנתם לגלות מה מסתתר מאחורי נצנוצי הכוכבים בשמי הלילה, ואתם צמאים להסברים באשר לתופעות טבע שונות במרחבי היקום האדירים, תוכנית זו מזמנת לכם היכרות עם עולם הידע החדש, החידתי והמרתק הזה.
תלמידי הכיתה יערכו היכרות עם כוכבי הלכת והטכנולוגיות החדשניות לחקירתם דרך צפייה בסרטי חלל, ביקור במצפה הכוכבים ובמעבדות לחקר החלל ומפגש עם אסטרונאוטים.
בשיא התהליך ישתתפו התלמידים ב"אולימפיאדת רמון" ובתוכנית היוקרתית הייחודית בביה"ס  Space Lab ויזכו בהזדמנות להתמודד ביצירתיות עם בעיה מתחום חקר החלל ואף לשלוח ניסוי לתחנת חלל בינלאומית.

סינמטק
אינטליגנציה לשונית ומרחבית
אם אתם אוהבים קולנוע, טלוויזיה, צילום ו/או משחק ושואפים להפוך את עולם הדמיון שלכם לסרט, תוכנית זו היא ההזדמנות שלכם לחוויה הוליוודית יצירתית ומלהיבה.
תלמידי הכיתה יזכו ליצור סרטונים עלילתיים, קליפים, פרסומות וכתבות עיתונאיות בכל התפקידים שמציע עולם הקולנוע – בימוי, צילום, משחק, הפקה, הכנת תפאורה, צילום ותסריטאות. בצד העשייה, יעשירו התלמידים את הידע בנוגע לז'אנרים שונים בקולנוע, חשיבות הסאונד ויסודות הצפייה הביקורתית בסרטים.

לפרטים נוספים והרשמה:
טלפון – 04-9112565, 04-9112573
מייל – nofarim18@gmail.com
 
*הכתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לשני המינים כאחד

כתיבת ברושור לוואצה

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור נסטלה אסם בנושא עיצוב חדרי אוכל

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור לתוכנית WEP של האקדמיה של סיסקו

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור Energy Team - חברה לניהול פרויקטי IT

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור הסוכנות היהודית - קשישים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור קרן הללו לקידום ישראל בעולם

לחצו להמשך
 

כתיבת חוברת תדמית עבור תוכנית נטע@

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור הסוכנות היהודית - חבר העמים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור לינת נובל - ציוד רפואי משלים לבתי אבות

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור טלמניע - חברה בינלאומית לייצור תחנות כוח

לחצו להמשך
 

כתיבת פלייר עבור תוכנית נטע@

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור בית ספר תיכון ברנקו וייס

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חטיבת ביניים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור ITFS - אבטחת מידע

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור רולתג פארמה

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור בראב מחשבים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור ספארי גולן

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברה לארגון חתונות

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברת הובלות הילולים

לחצו להמשך
 

כתיבת ברושור עבור חברת ייעוץ כלכלי

לחצו להמשך